Склад

tigrova mast

Тигрова мазь - це найвідоміша мазь у світі для полегшення болю, таємна формула якої сягає 1500 років тому, коли вона використовувалася лише для потреб імператорів. Комерційне використання Тигрової мазі триває більше 100 років, що є доказом стабільної якості та ефективності. Тигрова мазь - це ім‘я якому довіряють покоління задоволених клієнтів, тому що вона знеболює, розслабляє, надає відчуття комфорту як тілу, так і розуму.

Тигрова мазь є унікальною сумішшю 100 % натуральних, високоякісних і найкращих ефірних олій. Наноситься на шкіру легким втиранням, поступово зменшуючи біль, покращуючи циркуляцію крові і має протизапальну дію. Активні інгредієнти Тигрової мазі збільшують кровообіг в області болю і призводить до збільшення кількості в болючих місцях. Підвищення кровотоку крові прискорює процес одужання. Після нанесення підвищує температуру шкіри, створює приємне відчуття тепла, яке також служить відволіканням уваги від болю, а потім освіжає прохолодою. Місцевий аналгетичний ефект також знижує відчуття болю.

Тигрова мазь на хорватському ринку доступна в двох варіантах: червона і біла. Червона Тигрова мазь - це оригінальний продукт з високою концентрацією ефірних олій і діє більш інтенсивно в усуненні болю, в той час як біла Тигрова мазь більш м‘яка, популярна серед жінок, використовується для масажу і від легкого головного болю, придатна для інгаляції при закладенні носа, простудних захворюваннях і запаленні носових пазух.

Активні інгредієнти Тигрової мазі - камфорна олія, олія ментолу, олія каюпута (глиниста олія) і олія гвоздики.

Камфорна олія традиційно використовується для лікування ревматизму та запального стану. Створює відчуття тепла, яке допомагає в боротьбі з болем. Посилює циркуляцію крові в області застосування, тим самим прискорюючи одужання. Камфорна олія має м‘який місцевий анестезуючий ефект, що сприяє полегшенню болю в м‘язах, вивихах, укусах комах і місцевому подразненні шкіри.

Олія каюпута (глиниста олія) є природним антисептиком. Полегшує проблеми з ревматизмом, розтягнутими м‘язами та зв‘язками, скручуваннями (вивихи), синцями, напруженні м‘язів, вивиху диска, болі в хребті і радикуліті. Після нанесення, олія каюпута (глиниста олія) сприяє циркуляції крові і викликає приємне відчуття тепла навколо області застосування.

Олія гвоздики має сильні властивості дезинфекції. Гріє, зменшує набряк, припухлість. Високоякісно анестезує і ефективно використовується для полегшення болю і дискомфорту, викликаного артритом і ревматизмом. Також має здатність відштовхувати комах.

Ментол має анестезуючі та протизапальні властивості. Застосовується як швидкодіючий аналгетик при ревматизмі та артриті.

Тигрова мазь використовується при: головному болі, невралгії, ослабленій циркуляції, при болі в суглобах, м‘язах і зв‘язках, ревматичних болях, болі в спині, болі в ногах, вивихах, спазмах і набряках, при спортивних травмах, закладеному носі, запаленні носових пазух і при застуді, та при свербіжі і болі після укусів комах.

Оскільки Тигрова мазь є натуральною, немає побічних ефектів, можна використовувати 3-4 рази на день, протягом тривалого часу без будь-яких побічних ефектів. Мазь використовується виключно для зовнішнього використання. Її не слід приймати перорально. Не застосовувати дітям віком до двох років. Уникати контакту з очима та іншими слизовими оболонками.